Franchise ile büyüyor.

İlk şubesini/restoranını 2013 yılında Levent’te açan Taco Fit, Tex-Mex mutfağın Türkiye’deki öncü isimlerindendir. Henüz ilk yıllarında bulunduğu bölgede bu mutfağa özgü lezzetlerle adından söz ettirmeyi başarmış ve kısa sürede Tex-Mex severlerin/yemeğin vazgeçilmez adresi olmuştur.
Taco Fit’in başarısının sırrı kurulan Ar-Ge mutfağıyla birlikte tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde yapmasından ileri gelmektedir. Tex-Mex mutfağın gözdesi quesadilla, taco, burrito, chimichanga gibi Lezzetlerin Üretim ve ham maddeleri, Taco Fit’in merkezi mutfağında üretilmekte ve şubelerine dağıtılmaktadır. Bu sayede yemekler her daim lezzetli, her daim tazedir.

4 konsept ve farklı m2 çözümleriyle yatırımcılarına anahtar teslim proje konsepti ile franchise hizmeti veren Taco Fit profesyonel tedarik süreci, lojistik, eğitim ve mimari proje ekibi ile hizmetleri yatırımcılarına sunmaktadır.

Türkiye'nin En Yeni ve Lezzetli Ürünleriyle Kazançlı Bir Yatırıma Var Mısınız?

TACOFIT, Birlikte büyüyeceği ve kazanacağı İş ortaklarını arıyor.

Türkiye’de Franchise

Türkiye franchise koşullarımız hakkında görüşmek için aşağıdaki Franchise Başvuru Formu'nu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Franchise

Yurtdışı franchise koşullarımız için aşağıdaki mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

franchise@tacofit.com.tr

Konsept Tasarımları

Aşağıdaki ilgili konsept tasarımına tıklayarak .pdf dosyalarına erişebilir, inceleyebilirsiniz.


FRANCHISE BAŞVURU FORMU

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, nasıl yardımcı olabiliriz?